Тумба карго кухні серії "Еко" ПК - 20

- Під замовлення
- Код: 001103
Відправка з 28 травня 2026від 5 794 ₴
+380 (63) 727-60-73
- +380 (67) 149-10-73
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секція модульної кухні "Еко". Ширина - 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Бук, Вишня, Білий, Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 820 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральне ДСП (Krono) |
| Екологічність | E1 - найвищий складу емісії |
| Напрямні | Samet |
| Кромка | ABS |
| Фурнітура | Карго |
| Тип | Нижні кухонні тумби |
| Кольори | Бук, Аляска, вишня |
- Ціна: від 5 794 ₴




